E-mail адміністрації сайту [email protected]
Пасажирський транспорт Житомира » Новини » Мешканці Крошні скаржаться на погане тролейбусне сполучення у вихідні дні

Мешканці Крошні скаржаться на погане тролейбусне сполучення у вихідні дні


Вихідними днями мешканцям Крошні доводиться чекати від 17 до 50 хвилин на єдиний тролейбусний маршрут № 4 "Крошня - Залізничний вокзал".

Напередодні до нас звернулася читачка з повідомленням, що у вихідні дні тролейбус № 4 майже неможливо дочекатися. Ми вирішили перевірити роботу цього "соціального" транспорту самостійно.

Спочатку ми вирішили дослідити розклади руху та помітили значні проміжки в графіку у певні години у вихідні дні. Наприклад, на зупинці "Сінний ринок" у напрямку центру час очікування іноді перевищує 30 хвилин.Як виявилося, є кілька причин великих прогалин у розкладі:

1. Водії йдуть на обідню перерву, і в цей час їх ніхто не підміняє.
2. О 16 годині один з чотирьох тролейбусів завершує роботу і з'їжджає з маршруту.

Зазначимо, що в Житомирі міська рада замовляє у комунального перевізника послуги з перевезення пасажирів за певними маршрутами, оплачуючи їх за кілометраж в межах визначеного бюджету.

Сподіваємося, що в рамках поточного бюджету можна вирішити питання забезпечення мікрорайону транспортом, забезпечивши постійний інтервал між тролейбусами у 15-20 хвилин. Альтернативним варіантом може бути робота маршруту № 4 лише у будні дні та відновлення короткого тролейбусного маршруту № 12 "Крошня - Центр" для вихідних. Це дозволить зменшити інтервали руху та мінімізувати інші витрати.

Нагадаємо, що маршрут № 4 був скорочений до "Залізничного вокзалу" у лютому 2020 року, тоді як раніше він курсував до вулиці Космонавтів. Маршрут № 12 "Крошня - Центр" було скасовано у 2020 році.

4-06-2024, 14:29
Переглядів: 150
  Є помилка?  
  • Не Подобається
  • 0
  • Подобається

Про нас

Графіки руху транспорту Житомира, новини транспорту, оперативна інформація про зміни у русі, відеоогляди та ін. Сайт не є офіційним ресурсом, а лише агрегує актуальну, достовірну та перевірену інформацію про роботу транспорту регіону.

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на traffic.zt.ua.