E-mail адміністрації сайту [email protected]
Пасажирський транспорт Житомира » Новини » Влада Житомира визначилась з тролейбусним маршрутом який курсуватиме в мікрорайон Мальованка

Влада Житомира визначилась з тролейбусним маршрутом який курсуватиме в мікрорайон Мальованка


Маршрутом у напрямку Мальованки курсує тролейбус без пасажирів: тестується нова тролейбусна лінія.

З 1 червня у Житомирі запрацює новий тролейбусний маршрут — №5. Курсуватиме тролейбус від взуттєвої фабрики "Крок" до залізничного вокзалу вулицями Героїв Пожежних, Чуднівська, Дмитра Донцова, Любарська, Мала Бердичівська, Театральна, Київська до залізничного вокзалу та у зворотньому напрямку.

Наразі проходять остаточні налаштування.

"Перевіряємо, як працює лінія: як тролейбус проходить повороти, чи не злітають у тролейбусах штанги. Частина працівників — на тяговій підстанції: вони перевіряють, як працюють комірки, від яких живляться тролейбуси", — розповідає Сергій Лазарєв, керівник ТТУ.

Лінію тестуватимуть до 29 травня. Якщо все добре — 1 червня тролейбус №5 вже перевозитиме перших пасажирів.

Проєкт вдалося реалізувати у повному обсязі попри складнощі: війну, ковід, порушення логістичних зв'язків...

На кінцевій бачимо нову зупинку. Сергій Лазарєв каже: в межах проєкту облаштували декілька таких зупинок. На вулиці Героїв Пожежних відремонтували дорогу, встановили два світлофорних об'єкти, оновили всі дорожні знаки і т. д.

Проєкт реалізований у повному обсязі у межах бюджету, а це — 1 млн 567 тис євро грантових коштів ЄБРР та Євросоюзу.

"Подяка ЄБРР та Євросоюзу за наданий грант, ТТУ, підряднику, міському голові та всім, хто долучився до реалізації важливого проєкту. Жодної копійки з місцевого бюджету не було спрямовано. Обкатка лінії проходить другий день. Все працює, і сподіваємося, що 1 червня маршрут №5 офіційно запрацює. Інтевал між тролейбусами — 15 хв. Сподіваюся, мешканцям буде комфортно", — сказав депутат міськради Юрій Мойсеєв.


24-05-2024, 17:39
Переглядів: 69
  Є помилка?  
  • Не Подобається
  • 0
  • Подобається

Про нас

Графіки руху транспорту Житомира, новини транспорту, оперативна інформація про зміни у русі, відеоогляди та ін. Сайт не є офіційним ресурсом, а лише агрегує актуальну, достовірну та перевірену інформацію про роботу транспорту регіону.

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на traffic.zt.ua.