E-mail адміністрації сайту [email protected]
Пасажирський транспорт Житомира » Новини » У Тернополі 16 травня проїзд у вишиванці безкоштовний

У Тернополі 16 травня проїзд у вишиванці безкоштовний


У День вишиванки проїзд у громадському транспорті Тернополя для пасажирів у вишиванках — безкоштовний. Таку ініціативу в місті запроваджують тричі на рік, передає 20 хвилин.

16 травня, у Всесвітній день вишиванки, проїзд у громадському транспорті Тернополя для жителів та гостей міста у вишиванках чи вишитих сорочках — безкоштовний.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Відповідне рішення прийняли 8 травня на засіданні виконавчого комітету міської ради.

У міській раді додають, що проїзд у маршрутках, тролейбусах та автобусах для осіб у національному українському вбранні (вишиванки, вишиті сорочки) буде безкоштовним й у День міста, 15 серпня, та День незалежності України, 24 серпня.

Нагадаємо, ініціативу безкоштовного проїзду для тих, хто у вишиванках у це свято, у Тернополі запроваджують не вперше. Щоправда, у попередні роки в коментарях на сайті «20 хвилин» читачі скаржилися, що кондуктори в тролейбусах часом вдавали, що не помічали вишиванки у пасажирів. І у маршрутках у попередні роки також часто тернополянам доводилося платити за проїзд, незважаючи на те, що були у вишиванках.

Що стосується Житомира, то на День вишиванки житомирян чекають фотозона, виставки та майстер-класи.16-05-2024, 12:02
Переглядів: 37
  Є помилка?  
  • Не Подобається
  • 0
  • Подобається

Про нас

Графіки руху транспорту Житомира, новини транспорту, оперативна інформація про зміни у русі, відеоогляди та ін. Сайт не є офіційним ресурсом, а лише агрегує актуальну, достовірну та перевірену інформацію про роботу транспорту регіону.

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на traffic.zt.ua.