E-mail адміністрації сайту [email protected]
Пасажирський транспорт Житомира » Новини » У Житомирі працюють над врегулюванням використання орендних електросамокатів

У Житомирі працюють над врегулюванням використання орендних електросамокатів


Зокрема на питанні урегулювання їзди на електросамокатах була зосереджена зустріч з представниками компаній, що надають послуги з прокату.

Основні теми, які обговорювали — врегулювання роботи сервісів з прокату у нічний час, визначення місць паркування та персоналізація осіб, що користуються цими послугами.

«Персоналізація передбачатиме, що тільки повнолітні зможуть користуватися прокатом. Така практика впроваджується і в інших містах України», – говорить заступник міського голови Олександр Шевчук.

Одна з вимог – обмеження руху чи зменшення допустимої швидкості до 2-5 км/год на пішохідних вулицях, зокрема на Михайлівській та Новому бульварі. На цих вулицях паркомісць не буде.

Ще одне питання — інформаційна робота.

«Люди мають розуміти, яку відповідальність несуть і за які дії. Це стосується дорожньо-транспортних пригод, вандалізму та іншого. За це передбачено притягнення до адміністративної відповідальності», – говорить Олександр Шевчук.

Ці питання опрацюють та нададуть пропозиції щодо певних зобов'язань між містом та операторами.


14-06-2024, 13:56
Переглядів: 34
  Є помилка?  
  • Не Подобається
  • 0
  • Подобається

Про нас

Графіки руху транспорту Житомира, новини транспорту, оперативна інформація про зміни у русі, відеоогляди та ін. Сайт не є офіційним ресурсом, а лише агрегує актуальну, достовірну та перевірену інформацію про роботу транспорту регіону.

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на traffic.zt.ua.