E-mail адміністрації сайту [email protected]
Пасажирський транспорт Житомира » Новини » У громадському транспорті Житомира зросла вартість проїзду

У громадському транспорті Житомира зросла вартість проїзду


У Житомирі з 1 квітня зросла вартість проїзду в комунальному та приватному громадському транспорті.

28 березня виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення про зростання вартості проїзду в громадському транспорті з 1 квітня. Тариф для кожного виду оплати буде різним.

Проїзд із транспортною карткою у комунальному транспорті зростає з 6 до 8 гривень, у приватних маршрутках — з 10 до 13. Розрахунок банківською карткою не змінюється: у комунальному транспорті — 10 гривень, у приватних маршрутках — 14 гривень. Готівковий розрахунок зросте у комунальному транспорті з 10 до 15 гривень, а у приватних маршрутках — з 14 до 15 гривень.

Для пільгових категорій (пенсіонери за віком, особи з інвалідністю 3 групи) вартість проїзду у маршрутках відтепер становитиме 9 гривень (на 2 гривні дорожче).

Учні, за допомогою відповідної картки, зможуть сплачувати менше, у маршрутках - 7 гривень (було 5 гривень), у електротранспорті - 5 гривень (було 4 гривні).

Готівковий розрахунок планують вивести з 1 червня, коли запровадять разовий квиток. Придбати його зможуть пасажири в терміналах самообслуговування, які розташовані на зупинках та у магазинах. Вартуватиме він 15 гривень для всіх видів громадського транспорту.

Також виконком міської ради з 1 червня 2024 року повернув часові обмеження на проїзд пенсіонерам та людям з інвалідністю третьої групи. До 10:00 ранку та з 16:00 години дня проїзд для них у комунальному електротранспорті коштуватиме 5 гривень. Тобто в годину пік проїзд платний, а між ранковим та вечірнім піком — безоплатний за умови валідації пільгової картки.

Таблицю тарифів можна знайти за посиланням https://traffic.zt.ua/index.php?do=static&page=bezgotivkovo.

2-04-2024, 17:49
Переглядів: 83
  Є помилка?  
  • Не Подобається
  • -1
  • Подобається

Про нас

Графіки руху транспорту Житомира, новини транспорту, оперативна інформація про зміни у русі, відеоогляди та ін. Сайт не є офіційним ресурсом, а лише агрегує актуальну, достовірну та перевірену інформацію про роботу транспорту регіону.

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на traffic.zt.ua.